گوگل فایل

کافی نتی کامل برای تمام مردم ایران زمین.پشتیبانی: همه روزه از ساعت 8 صبح تا 10 شب. از طریق تلگرام پاسخگو هستیم. در صورت نیاز تماس بگیرید: 09380256574

اطمینان نماد اعتماد

اطلاعیه فروشگاه

به سایت گوگل فایل ناب خوش آمدید. مدیریت سایت با شماره 09380256574 از 8 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما عزیزان است. به دلیل دسترسی نداشتن به صاحبان برخی از فایل ها، در صورتی که صاحب یک فایل یا فایل هایی از این فروشگاه هستید و از اینکه فایلتان در این سایت قرار دارد، ناراضی هستید، عنوان فایل را به شماره فوق، ارسال کنید تا در اسرع وقت، فایل مورد نظرتان حذف شود. چنانچه فایلی را خریداری کردید و از آن رضایت نداشتید، اطلاع دهید تا همان لحظه وجهتان برگشت داده شود. با تشکر

آشنايي با محيط اكسل

آشنايي با محيط اكسل

آشنايي با محيط اكسل با شکل

فرمت فایل: ورد

تعداد صفحات: 38

 

 

 

 

مقدمه:
برنامه صفحه گسترده برنامه اي كاربردي است كه معمولا براي كارهاي مربوط به امور مالي به كار مي رود كه مقادير داده اي را با استفاده از خانه ها سازمان مي دهد برنامههاي صفحه گسترده معمولا قابليت هاي گرافيكي را براي خروجي و انواع متعددي گزينه هاي قالب بندي براي متن ، مقادير عددي و ويژگي هاي گراف و نمودار را فراهم ميكند . در بين صفحه گسترده ها برنامه اكسل از معروفيت خاصي برخوردار است.

محيط اكسل :

محيط نرم افزار اكسل به صورت زير مي‌ باشد:

 

چند تعريف مهم :

صفحه كاري : صفحه كاري در اكسل شبكه اي از سلول ها مي باشد كه در خانه ها مي توان عدد، متن و فرمول را قرار داد. از تب هاي پايين صفحه گسترده مي توان صفحه كاري مورد نظر را با كليك بر روي آن فعال كرد.
سطر و ستون : هر صفحه كاري از شبكه اي از خانه ها تشكيل شده كه اين خانه ها به صورت سطري و ستوني شماره گذاري شده است
آدرس خانه : براي دسترسي به خانه ها از برچسب ستونها و شماره سطرها استفاده مي شود براي مثال A5 نشاندهنده خانه اي است كه در ستون اول وسطر پنجم قرار دارد.
خانه : صفحة كاري حاوي تعداد زيادي خانه است . هرخانه مي تواند عدد ، متن ، فرمول و .... را در خود جاي دهد . خانه ، سل يا سلول نيز ناميده مي شود.
خانه فعال : زماني كه خانه اي با ماوس كليك مي شود يا با صفحه كليد حركت كرده وبرروي آن قرار گيريم آن خانه فعال مي شود.
جعبه ابزارها : جعبه ابزارها براي بيشتر دستورهايي كه در ليست منوها قرار دارد ميان برهايي فراهم مي كنند. در اكسل جعبه ابزارهاي زيادي وجود دارد كه طبق پيش فرض جعبه ابزاراستاندارد ديده مي‌شود .
نمايش يا عدم نمايش جعبه ابزارها : از منوي View گزينة Toolbars را كليك مي كنيم و سپس بر


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
amoozash1-222_746093_9365.zip506.6k