گوگل فایل

کافی نتی کامل برای تمام مردم ایران زمین.پشتیبانی: همه روزه از ساعت 8 صبح تا 10 شب. از طریق تلگرام پاسخگو هستیم. در صورت نیاز تماس بگیرید: 09380256574

اطمینان نماد اعتماد

اطلاعیه فروشگاه

به سایت گوگل فایل ناب خوش آمدید. مدیریت سایت با شماره 09380256574 از 8 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما عزیزان است. به دلیل دسترسی نداشتن به صاحبان برخی از فایل ها، در صورتی که صاحب یک فایل یا فایل هایی از این فروشگاه هستید و از اینکه فایلتان در این سایت قرار دارد، ناراضی هستید، عنوان فایل را به شماره فوق، ارسال کنید تا در اسرع وقت، فایل مورد نظرتان حذف شود. چنانچه فایلی را خریداری کردید و از آن رضایت نداشتید، اطلاع دهید تا همان لحظه وجهتان برگشت داده شود. با تشکر

آموزش مجازي در مدارس

آموزش مجازي در مدارس

آموزش مجازي در مدارس

فرمت فایل: ورد

تعداد صفحات: 10

 

 

 

 

آموزش مجازي

در اين مقاله در قالب چهار بخش به بررسي آموزش مجازي مي پردازيم كه اين چهار بخش به ترتيب عبارتند از:

  • كتابخانه ديجيتالي
  • مدارس هوشمند
  • مدارس مجازي

 

* كتابخانه ديجيتالي

به طور سنتي كتابخانه محلي است كه در آن كتابها، نسخه هاي خطي، CDهاي سمعي و بصري، نوار ويدئو براي استفاده و نه براي فروش نگهداري مي‌شود. در حاليكه يك كتابخانه ديجيتالي بر پايه سيستم كامپيوتري مي‌باشد، كه به گردآوري، ذخيره سازي، سازماندهي، جستجو و توزيع مواد ديجيتالي براي دسترسي كاربر مي پردازد. كتابخانه ديجيتالي فقط مجموعه‌اي از مواد الكترونيكي نمي باشد، بلكه شامل يك واسطه مرورگر و احتمالاً فضا و جامعه مجازي نيز مي‌باشد. كتابخانه ديجيتالي به فضاي كمي نياز دارد و داده ها با جستجوي آسان از طريق شبكه هاي ارتباطي در دسترس هر كسي در هر كجاي دنيا قرار مي گيرند.

با وجود كتابخانه هاي ديجيتالي كه بر روي اينترنت هستند، ماهنوز نتوانسته ايم سيستم قابل اعتمادي براي جلوگيري از ضرر و زيان ويروس هاي كامپيوتري پيدا كنيم. بنابراين نگه داشتن كتابخانه هاي سنتي با وجود كتابهاي ديجيتالي كاري عاقلانه مي‌باشد. بخاطر اين كه فعاليتهاي كتابخانه ها بدون وقفه و مداوم انجام شود و امكانات بيشتري براي سيستم كتابخانه به وجود آيد، لازم است از هر دو سيستم (كتابخانه هاي سنتي و كتابخانه هاي ديجيتالي) استفاده كنيم.

با ظهور كتابخانه هاي ديجيتالي، تخصص و حرفه كتابداري در حال تحول مي‌باشد. كتابداران كتابخانه ها بايستي خود را براي انتقال از دوران مديريت دانش به حوزه مديريت سيستمها آماده كنند. براي تغيير سيستم ها از شكل سنتي به صورت كامپيوتري لازم است تدابيري اتخاذ شود.

بعضي از نكات كه بايستي مورد توجه قرار گيرند عبارتند از:

* پيش بيني ترافيك در شبكه ها

* تنظيم روشهايي (به منظور ادامه كار) چنانچه بخشي يا تمام شبكه از كار بيفتد.

البته بايد توجه داشت كه غلبه بر مشكلات ناشي از تغيير شكل كتابخانه آسانتر از غلبه بر موانع روانشناختي است. ترس كاركنان از حذف خود از خدمات كتابخانه است. حل اين مشكل از طريق آموزشهاي داخل كتابخانه‌اي امكان پذير است. دستور العمل تمامي مناسب و تعيين نقش هاي مشخص براي هر فرد نه تنها به ايجاد اعتماد به نفس در كتابداران كمك خواهد كرد، بلكه بر روي ايجاد نفش توسط كتابداران در كل فرايند توسعه و پيشرفت كتابخانه نيز تاثير مثبت خواهد گذاشت.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
amoozash1-164_744865_5758.zip11.5k