گوگل فایل

کافی نتی کامل برای تمام مردم ایران زمین.پشتیبانی: همه روزه از ساعت 8 صبح تا 10 شب. از طریق تلگرام پاسخگو هستیم. در صورت نیاز تماس بگیرید: 09380256574

اطمینان نماد اعتماد

اطلاعیه فروشگاه

به سایت گوگل فایل ناب خوش آمدید. مدیریت سایت با شماره 09380256574 از 8 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما عزیزان است. به دلیل دسترسی نداشتن به صاحبان برخی از فایل ها، در صورتی که صاحب یک فایل یا فایل هایی از این فروشگاه هستید و از اینکه فایلتان در این سایت قرار دارد، ناراضی هستید، عنوان فایل را به شماره فوق، ارسال کنید تا در اسرع وقت، فایل مورد نظرتان حذف شود. چنانچه فایلی را خریداری کردید و از آن رضایت نداشتید، اطلاع دهید تا همان لحظه وجهتان برگشت داده شود. با تشکر

آموزش كامپيوتر - شبكه – نرم افزار

آموزش كامپيوتر - شبكه – نرم افزار

آموزش كامپيوتر

فرمت فایل: ورد

تعداد صفحات: 31

 

 

 

 

آموزش كامپيوتر

آموزش كامپيوتر - شبكه – نرم افزار

آموزش دلفي

نكات مفيد كار در محيط دلفي
محيط دلفي براي برنامه نويسي يکي از بهترين محيطهاي برنامه نويسي است گذشته از کارکرد داخلي و کمپايلر آن که بسيار قوي و سريع است، محيط آن يعني IDE آنهم قدرت بسيار زيادي دارد که باعث شده يکي از بهترين اديتورها باشد. در اين مقاله من سعي بر اين داشته ام تا با ارائه يک سري از نکات و کليدهاي ميانبر که مي توانند براي کار در دلفي بسيار مفيد و کارا باشند، کمک کنم تا شما بتوانيد با قدرت بيشتر به برنامه نويسي و کار در اين محيط قدرتمند ادامه دهيد.
در قسمت اول مقاله که در حال حاضر در مقابل شماست من يک سري از کليدهاي ميانبر و ترکيبي مورد استفاده در IDE دلفي را بصورت ليست وار و همراه يک توضيح کوچک آورده ام. دوستان عزيز برنامه نويس ممکنه که شما مدتها با دلفي مشغول برنامه نويسي بوده باشيد اما من يقين دارم که در اين ليست نکات و روشهاي جديدي را خواهيد آموخت.
جستجو در متن بصورت مستقيم:
براي اينکار کليدهاي Ctrl+E را بفشاريد و بدنبال آن شروع به تايپ کلمه مورد نظر کنيد نتيجه آن را خود ببينيد. براي اينکه به کلمه بعدي برويد کافيست کليد F3 را بزنيد.
ايجاد فرورفتگي در کد:
بعضي اوقات – که خيلي هم پيش مي‌آيد – لازم است که يک مقداري از متن را بصورت بلوک شده به جلو و يا عقب ببريم. منظور دندانه دار کردن متن است که به خوانايي برنامه کمک مي کند. براي اينکار مي تونيد از کليد Ctrl ShiftI براي جلو بردن و Ctrl+Shift+U براي عقب برگرداندن متن بلوک شده استفاده کنيد.
پرش به قسمت تعريف يک شي (Object):
ببنيد شي مورد نظرتون (از قبيل VCL, Procedure, Function,...) در کجا و چطور تعريف شده مي توانيد کليد Crtl رو پايين نگه داشته و روي شي مورد نظر Click کنيد.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
amoozash1-157_744836_7082.zip29.5k